برو به محتوا رفتن به پاورقی
درباره ما

زندگی بسیار بیشتر از هــنر تقلید می کند تا هنر از زندگی.

  • زندگی یک اثر از توست پس سعی کن به هنرمندانه ترین شکل ممکن آن را طراحی کن. خوب در نقشت فرو برو و به عنوان یک طراح و هنرمند ماهر زندگیت را طوری بساز که وقتی دیگران به اثرت می نگرند به تو غبطه خورند و از تو به عنوان الگوی خود در هنر زندگی یاد نمایند.
دقت
100%
ظرافت
100%
تجربه
100%

نقره گلستان با بیش ازربع قرن تجربه و سابقه  افتخار خدمت گذاری به شما همراهان و مشتریان گرامی را دارد .                                              
نقره گلستان در سال 1371 فعالیت خود را با افتتاح اولین شعبه خود واقع در( شهرک غرب، خیابان ایران زمین ، مجتمع تجاری گلستان ، طبقه اول پلاک 207 ) آغاز نمود.                               
با استقبال و همراهی شما بر آن شدیم تا بتوانیم خدمات بیشتری را به شما عزیزان ارائه دهیم لذا در سال 1378 شعبه دیگر خود را واقع در( خیابان ولیعصر،  محمودیه ، ایستگاه پسیان ، پلاک 2850 ) افتتاح نمودیم.                                                                                                               
جهت دسترسی آسان و سهولت در وقت گرانبهای شما ، نقره گلستان در سال 1394 شعبه سوم خود را واقع در( میدان تجریش ، مجتمع تجاری ارگ ، طبقه دوم ، پلاک 403 ) با افتخار افتتاح نمود.        
باعث افتخار است که اکنون فروشگاههای نقره گلستان با سه شعبه خود در تمامی فرایند های نقره،اعم از  خرید ، فروش ، تعمیرات، پرداخت کاری (سفید و سیاه کردن نقره ) همچنین کارشناسی قیمت کالا با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان  باشیم.                                                                    
در مجموعه فروشگاه های گلستان با هر سلیقه میتوانید با آرامش خاطرواطمینان کامل خرید و یا سفارش خود را در قالب کارهای هنری استادکاران (اصفهان، تبریز ،زنجان، تهران ) درزمینه طرحهای مدرن و سنتی و انجام دهید.

ولیعصر – بالاتر از پارک وی – ایستگاه پسیان -پلاک 2850

1
سال سابقه کار

تجریش – خیابان ملکی – مجتمع ارگ طبقه دوم – پلاک 403

1
کشور جهان

شهرک غرب – مجتمع تجاری گلستان – طبقه اول واحد 207

0
نفر نیروی کار متخصص و هنر شناس